You are currently viewing Atmosfera ponad wszystko.
Sparta-Pogoń/Dresy dla sparty

Atmosfera ponad wszystko.

  • Post author:
  • Post published:29 września 2023

      Słowo “bramkarz” utkwi nam długo w pamięci kiedy tylko w przyszłości będziemy wspominać o rundzie jesiennej 2023. Jak już doskonale wiecie, Spartanie rozpoczęli ten sezon bez bramkarza i zarówno w meczu z Łobodnem jak i z Lgotą zespół musiał posiłkować się zawodnikami z pola. Od trzeciej kolejki udało się jednak pozyskać golkipera, ale w 44 minucie ostatniego spotkania z Blachownią uległ on niestety kontuzji i na przerwę schodził już na jednej nodze. Pomimo prób kontynuacji gry, ból w stopie był tak ogromny, że zmuszony był poprosić o zmianę.

Problemy z bramkarzem, ale także absencja dwóch doświadczonych defensorów (M.Kasprzyka i D.Witkowskiego) miała największy wpływ na wynik meczu z Blachownią, który zakończył się porażką (2-3). Dla Sparty obydwie bramki zdobył S.Kotyl.

Przegrana nie pierwsza i zapewne nie ostatnia, więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.  

Po zakończeniu meczu, jak zawsze, odbył się wspólny grill, ale w tym dniu mieliśmy także zaszczyt gościć Burmistrza Kłobucka, Pana Jerzego Zakrzewskiego, który przyszedł z niespodzianką. Oferując drużynie nowe dresy sportowe, wyraził wsparcie dla naszego zespołu w nadchodzących trudniejszych warunkach pogodowych. W imieniu Zarządu i piłkarzy serdecznie dziękujemy Burmistrzowi za ten hojny gest.

 Teraz wypadałoby się odwdzięczyć pozytywnym wynikiem, co będzie można uczynić już w najbliższą sobotę na boisku Ajaksu Częstochowa.

 Zapewne zadajecie sobie pytanie- a co z bramkarzem? No właśnie. Po kilkudniowych ciężkich poszukiwaniach nie udało się pozyskać nikogo nowego na to miejsce, ale swoją pomoc zaoferował były bramkarz Sparty G.Pikuła. Wierzymy w doświadczenie Grzegorza, a także w moc jego barytonu, który skutecznie odstraszał przeciwnika podczas zdobywania awansu do A-klasy. 

Zapraszamy więc naszych wszystkich sympatyków 30 września o godz. 16:00. Będzie się działo!

admin
Author: admin