You are currently viewing W dniu dzisiejszym klub nasz wzbogacił się o nową szatnię dla gości.

W dniu dzisiejszym klub nasz wzbogacił się o nową szatnię dla gości.

  • Post author:
  • Post published:16 września 2022

     Jak widać, nie stoimy w miejscu. W tym roku głównym założeniem zarządu Sparty było wykonanie nowej szatni dla drużyn przyjezdnych. Dotychczasowa melamina wykorzystywana jako przebieralnia była już leciwa i nie spełniała odpowiednich warunków. Inicjatywa ta powinna być zrealizowana już dawno, lecz ciągle brakowało na nią funduszy. Tym razem jednak postanowiliśmy wspomóc się częściowo funduszem sołeckim oraz bezpośrednią pomocą finansową ze strony Gminy. W pierwszym zamyśle szatnię mieliśmy wykonać własnym sumptem, zakupując tylko odpowiedni materiał. Niestety, szybko rosnące ceny materiałów budowlanych oraz brak rąk do pracy zniweczyły nasz plan, przez co zmuszeni byliśmy zmienić koncepcję  i zmniejszyć nasz projekt inwestycyjny do minimum. W związku z powyższym we własnym zakresie wykonaliśmy podłoże z kostki brukowej, a wykonanie nowej szatni zleciliśmy odpowiedniej firmie. Starą melaminę postanowiliśmy odnowić i wykorzystać na pomieszczenia sanitarne.

    Już jutro z naszej nowej szatni będą mogli skorzystać zawodnicy z Miedzna, z którymi będziemy rozgrywać mecz 5-kolejki. Zapewne poczują różnicę. Mamy również nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli oddać do użytku także pomieszczenia sanitarne dla naszych gości. 

    W imieniu całego klubu pragniemy podziękować Panu Burmistrzowi Jerzemu Zakrzewskiemu za pomoc finansową, bez której ciężko byłoby nam zrealizować nasze plany.

Dziękujemy również firmie wykonawczej “Luxlokum” z Popowa za wyrozumiałość i przystępną cenę.

Do zobaczenia na meczu.

szatnia sparty wewnątrz
admin
Author: admin